Inovace & Kvalita

Jobst CZ>Znalosti>Inovace & Kvalita

Kompresní terapie je navržena tak, aby byla jak pohodlná tak účinná.

JOBST nabízí širokou škálu produktů pro kompresní terapii navržených s lékařskými znalostmi, zkušenostmi a důkladným pochopením potřeb pacientů. Naše produkty a služby přinášejí řešení šitá na míru, která přinášejí úlevu a umožňují lidem užívat si život, jaký chtějí, a to navzdory lymfatickému nebo žilnímu postižení či lipedému. Naše inovativní řešení pomáhají pacientům poskytovat tu nejlepší fyzickou a emoční péči - nabízejí pohodlí, podporu a klid, bez kompromisů.

JOBST Sensitive

Patentovaný silikonový lem JOBST Sensitive poskytuje jedinečné řešení. Silikonová vrstva na vnitřním lemu běžných stehenních punčoch pomáhá udržovat punčochu na místě. Ale tato vrstva často snižuje prodyšnost, což způsobuje nepohodlí nebo podráždění a nežádoucí stopy na pokožce. Výrobky s JOBST Sensitive používají propletené, rovnoměrně rozptýlené silikonové příze ve vnitřním lemu, které udržují punčochy na místě a podporují absorpci vlhkosti a rychlost odpařování.

JOBST® SoftFit -
pro Váš pohodlnější život

Zjistěte více o našich punčochách JOBST s jedinečným horním lemem SoftFit: navrženým tak, aby pohodlně zůstal na místě a zajistil Vám novou úroveň pohodlí.

Zjistěte více

Standardy kvality

Počínaje svým zakladatelem Conradem Jobstem, který trpěl žilními chorobami, měl JOBST vždy nejsilnější závazek ke zlepšení kvality života pacientů s onemocněním žil nebo s otoky.

Od dob Conrada Jobsta se zavazujeme dodržovat nejvyšší standardy kvality. Aby naše výrobky splňovaly nejvyšší standardy, podléhají přísné kontrole kvality. Rozhovory a testy s pacienty a zdravotnickým personálem nám pomáhají vyvíjet produkty orientované na léčbu a přátelské k pacientům. Důvěra roste díky kvalitě a spolehlivosti. Proto nám můžete kdykoli důvěřovat jako kompetentnímu partnerovi v kompresní terapii BSN-JOBST.