Pacienti

Jobst CZ>Pacienti

Kompresní terapie, která vám pomůže žít co nejlépe.

Není snadné překonat den s žilním nebo lymfatickým onemocněním nebo lipedémem. Proto Vás podporujeme spoustou informací o všem, co potřebujete vědět o Vašich příznacích a o tom, jak je zvládat, plus snadný způsob, jak najít místní prodejce našich kompresních oděvů a bandáží. Náš cíl je jednoduchý: přinést Vám inovativní produkty, které nabízejí pohodlí, styl a úlevu - takže můžete žít svůj život bez kompromisů, a to navzdory Vašim žilním nebo lymfatickým problémům či lipedému.

Objevte naše produkty!

Ať už chcete zvládat každodenní příznaky nebo hledáte podporu na cestách nebo v těhotenství, produkty JOBST poskytují nejvyšší kvalitu a byly navrženy pro snadné použití a pohodlné nošení. Jsou přizpůsobeny vašim potřebám - takže se můžete celý den hýbat v pohodlí, zdraví a stylově.

Zrušit filtr
1- z produktů

Zdroje pro vás

Ve společnosti JOBST jsme se zavázali sdílet naše hluboké znalosti a odborné zkušenosti, takže můžete mít kontrolu nad svými žilními nebo lymfatickými potížemi a svým lipedémem a zvýšit tak kvalitu svého života. Ať už vám byla stanovena diagnóza, žijete již roky se symptomy nebo chcete podpořit milovanou osobu v každodenním životě, vždy se můžete dozvědět více o kompresní terapii a o tom, jak vám může pomoci žít požadovaný život - s důvěrou a bez kompromisů.

Vyhledání prodejního místa