O JOBST®

Jobst CZ>O nás>Proč JOBST?

Kdo jsme

 

JOBST povznáší životy lidí a umožňuje jim žít sebevědomější život, který chtějí, bez kompromisů - navzdory jejich žilním nebo lymfatickým zdravotním stavům.

S více než 65 lety zkušeností je JOBST globální lídr v oblasti léčby žilních a lymfatických onemocnění. Vyvíjíme a vyrábíme výrobky pro kompresní terapii používané při léčbě křečových žil, hluboké žilní trombózy, chronické žilní nedostatečnosti, žilních bércových vředů, lymfedému a lipedému. Poskytujeme produkty a služby kompresní terapie pro jednotlivce, prodejny zdravotnických potřeb, lékárny a nemocnice ve více než 80 zemích.

Standardy kvality

Počínaje jejím zakladatelem Conradem Jobstem, který trpěl žilním onemocněním, měl JOBST vždy nejsilnější závazek ke zlepšení kvality života pacientů s onemocněním žil nebo s otoky souvisejících stavů.

Od dob Conrada Jobsta jsme se zavázali k nejvyšším standardům kvality. Aby naše výrobky splňovaly nejvyšší standardy, podléhají přísné kontrole kvality. Rozhovory a testy s pacienty a zdravotnickým personálem nám pomáhají vyvíjet produkty orientované na léčbu a komfort pacientů. Důvěra roste díky kvalitě a spolehlivosti. Proto nám můžete kdykoli důvěřovat jako kompetentní partner v kompresní terapii BSN-JOBST